Banyo Tasarım

Banyonuz küçükse birkaç değişiklikle rahatlatıcı mekânlar haline dönüştürebilirsiniz.

Öztem Yapı, birbirinden şık ve estetik banyo mobilyaları, duşa kabin, lavabo ve klozet modelleri ile banyoda ihtiyacınız olan konforu size sunuyor.

Banyo Tadilat Dekorasyonu süreci zahmetli ve ustalık gerektiren bir tadilat bölümüdür.

Tadilata başlamadan önce banyo tadilat ustası tarafından plan ve dekorasyon hakkında bilgilendirme verilir.


Banyo Tadilatı Ne Kadara Mal Olur?

Bu süreçte banyo dekorasyonunda kullanılacak malzeme seçimi kalitesi, iş süreci ve ortalama fiyatı karar verilir.

Malzeme seçimine ve bitmesini isteğiniz sürece göre fiyat ortalaması verilmektedir.

 

Banyo Dekorasyon Fiyatları

Fiyatlar hakkında malzemeler tercihiniz dışında işçilik ve proje bitiş süreci isteğinize göre hesaplanmaktadır.


Banyo Dekorasyonu Kaç Gün Sürer?

Tadilatınızın süresini ekibimiz proje başlangıcında ortalama süre olarak banyonuzun m2 alan ve malzeme kullanımının kolaylığı açısından hesaplanarak sizlere bilgi vermektedir.

 

Banyo Tadilat Dekorasyon Nasıl Yapılır?

İstisnasız yazın en zor işlerinden biri tadilat ve banyo yenileme işlemleridir.

Eğer hayal ettiğiniz banyo dekorasyonu kafanızda oluştuysa banyonuzun sadece seramik, fayans ve duşa kabin, küvetten ibaret olduğunu düşünmeyiniz.

Banyonuzun dekorasyonundan artık sıkıldıysanız sizlere farklı konseptte banyo tasarımları sunabiliriz.

 1. İlk olarak bütçe olarak değerlendirme yapmalısınız daha önceden banyo tadilatı  yapmadıysanız bunu biraz piyasa araştırması yaparak değerlendirebilirsiniz.
  Ne kadar bütçe ayıracağınıza tadilat için iş gücü ve kullanacağınız tadilat malzemeleri planlamanızdaki öncelikli önlemlerden biridir.
 2. Bütçemizi belirledikten sonra zaman sürecini planlamanız gerekmektedir.
  Zaman için yapılan en büyük yanlışlıklardan birisi malzeme seçimi ve banyo dekorasyonu için kullanılacak olan mobilya montajının hesaplanmaması ve buna benzer aksaklıkların daha önceden hesaplanmamasıdır. Tadilat ekibimiz bu tür deneyimlere daha önceden sahip olduğu için size profesyonel bir hizmet sunarak zaman ve bütçe sorunun ortadan kaldırarak yardımcı olacaktır.
 3. En önemli kısım tadilata başlamadan önce bir liste ve plan çıkarılmasıdır.
  Tadilata başladığınızda hataya düşmemek için yapılacaklar listesinde sıralamayı iyi hazırlamanız gerekmektedir. İlk olarak tavanlar daha sonra duvar alanları, klozet, armatür ve diğer gerek olan tadilat bölgeleri ve mobilya montajı yapılmalıdır.
 4. Karşılaşabileceğiniz banyo tadilat dekorasyon sorunları;
  Banyonuzda sıfır hata bir tadilat yapmayı hedefliyorsanız, profesyonel yardım almak zorundasınız. Banyonuzun tadilatında hayalinizdeki fikirleri gerçekleştirmek istiyorsanız bir takım kontroller sonucunda tadilat uzmanlarına teslim edebilirsiniz. Banyo tadilat onarımı için su kaçağı, banyo mobilya hasarları, tesisat ve havalandırmanızın sorunları tespit ederek tadilat ustalarımıza bilgi vererek projenize ekleyebilirsiniz.
 5. Ekibimize tadilat başlangıcı yapılmadan banyonuzun nasıl bir görünüme sahip olacağına karar vermeniz gerekmektedir. Boya, Seramik Fayans, Duş Küvet, Musluk ve diğer banyo tadilat modelleri ve aksesuarları hakkında karar vermelisiniz.
  Bunun ardından tadilat ekibimiz evin diğer bölümlerine ve istekleriniz dekorasyona fikrine uygun olarak tadilat işlemlerine başlayacaktır.
 6. Banyo ölçümleri için önemli 3 Madde belirlenmesi gerekmektedir.
  Banyonun toplam mevcut alanı, sıhhi tesisat boruları, elektrik kabloları veya girişleri, banyo dekorasyon malzemeleri, ve diğer ekstralar belirlenmesi gerekir. Ayrıca son olarak ölçülerin plana göre teknik bilgileri doğrulanması gerekmektedir.

 

Banyo dekorasyon ve tadilatına başlamadan önce Öztem Yapı olarak siz değerli müşterilerimize banyo yerleşimiyle ilgili görsel paylaşıyoruz. Gösterdiğimiz görsel sayesinde sonradan oluşabilecek farklı görüşleri engelleyerek daha huzurlu olacaksınız. Çıkardığımız bu görsel sayesinde banyonuzun önceden nasıl döşeneceğini görerek daha rahat olacaksınız.

Banyo tasarımından sonra tadilata başlamadan önce Öztem Yapı olarak ödeme ve maliyet konusunda müşterilerimiz bilgilendiriliyor. Banyo tadilatı yapacağınızda maliyet için fayans değişikliği, sıva işçiliği, su tesisatının yapılması montajı ile birlikte, fayans seramik döşemesi, vitrifiye malzemeleri, boya maliyeti, duşa kabin ve duş teknesi, elektrik tesisatı ve malzemeleri işçilikleri hesaplanarak bilgiler verilmektedir. Böylelikle müşteri ve Öztem Yapı olarak daha sonradan çıkacak problemlerin önüne geçilecektir. Anlaşılması durumunda değerli müşterilerimizin işlerine profesyonel kadromuzla hemen iş başı yapılacaktır.

 

Banyo Tadilatı için Yapılacak İşlemler

Kırım-yıkım ve taşıma ekibi, Sıhhi tesisat işleri, Elektrik tesisatı, Sıva ustası, Fayans ustası, Alçı-boya ustaları, Marangoz, Duşa kabin seçenekleri, Şap ustası, Parkeci, Seramik Ustası ve Gereken tüm malzeme çeşitleri anında temin edilmektedir.

 

Banyo dekorasyonu ve tadilat işlemleri

Banyo yenilemede elektrik tesisatı için elektrikçi, su tesisatı için tesisatçı, fayans işleri için fayansçı, sıva işleri için sıvacı gibi farklı iş uzmanları gerekecektir. Eğer elektrikçi, sıvası, fayansçı ve tesisatçı arayıp da bulamıyorsanız Öztem Yapı siz değerli müşterilerimize yardımcı olacaktır. Öztem Yapı 7/24 hizmetinizdedir. Sizde banyonuzu tamamen değiştirmek yada tadilat ettirmek istiyorsanız bizi arayın ve gerisini bize bırakın.