Peyzaj Düzenleme

PEYZAJ PROJE TASARIM VE UYGULAMA
 

İşimizi severek yapmanın getirdiği başarıyla, içine sizin de hayallerinizi katarak, mekânlarınızı daha işlevsel, estetik, huzurlu ve doğayla uyumlu yaşanılır yerlere dönüştürmek için tasarım ve uygulama hizmetleriyle yanınızdayız.
 
 HAZIR ( RULO ) ÇİM
Hazır rulo çim uygun üretim alanlarında 6-8 ay gibi bir sürede periyodik bakımları yapılarak kesime hazır hale gelmektedir. İhtiyaca uygun tür seçimi önemli faktörlerden biridir. Kısa bir sürede toprağa adapte olur ve sık yeşil bir doku oluşturarak mekânın kullanım süresini tohum ekme yöntemine kıyasla minimuma düşürür. Özenle seçtiğimiz alanınıza uygun Hazır rulo çim türleriyle ile bahçenizi kısa sürede yemyeşil görebilir ve kullanabilirsiniz.
 
 SULAMA SİSTEMLERİ
Otomatik ve Manuel sulama sistemleriyle doğru zamanda, iş gücü olmadan, homojen sulama yapmanın yanı sıra sudan da tasarruf edersiniz. Sulama sistemleri kurulmadan önce çim ve bitkileriniz için gerekli su miktarı belirlenerek projelendirilir ve uygulama yapılır.
  
 PEYZAJ BAKIM HİZMETLERİ

Bahçe bakımı en az uygulama kadar önemlidir. Uygun ilaçlama, gübreleme, budama, biçme vs. uygulamalarla mekânlarınızdaki estetiğin devamlılığı, uygun gelişimi ve sağlığı için, işinde uzman bahçıvan kadromuzla peyzaj bakım hizmetleri vermekteyiz.