Kartonpiyer

Firmamız tarafından yetiştirilen ve konusunda her biri uzman olan personelimiz çalışmalarında; müşterilerin yapmak istedikleri işler ile ilgili ölçümler sonrası, oluşturulan risk masasında, yerin özelliği, hava şartları, bulunan yerin nem oranları dâhil tüm ölçümler göz önünde bulundurularak çalışmalara başlanılmaktadır. Yapılacak ya da istekler doğrultusunda hazırlanacak tüm dekorasyon hizmetleri ömür boyu garantili olarak yapılabilmektedir. Firmamız tarafından özel olarak kurulan servislerimiz ile herhangi bir sorun oluşması durumunda en kısa zamanda müdahaleler yapılmaktadır. Firmamızın ilk ve en önemli kuralı olan müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması esas hedefimiz ve gayemizdir.

Kökü Osmanlı dönemine dayanan, sağlıklı ve lüks bir yaşam için tercih edilen Kartonpiyer,  Öztem Yapı şirketinin müşterilerine sunmuş olduğu profesyonel hizmetlerden biridir. Kartonpiyer alçıdan yapılan sağlam ve sağlıklı bir üründür. Sade ve süslü olarak kategorilere ayrılır. Öztem Yapı sayesinde ekonomik, sağlıklı ve güvenilir kartonpiyer hizmetlerinden faydalanabileceksiniz. İzmir’de ikamet etmekte ancak tüm Türkiye genelinde hizmet sağlamaktayız.

Firmamız güvenin ve kalitenin Türkiye’de sembolü olmuş kurumsal ve profesyonel İnşaat ve Dekorasyon firmasıdır. Daima müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Firmamızdan hizmet almak için iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

 

Sade Kartonpiyer

Görünüşü süslü kartonpiyere göre daha sade daha şık duran kartonpiyere denir. Fiyatı da ekonomiktir.
 

Süslü Kartonpiyer

Sade kartonpiyere göre daha çok süslü ve daha çok desen barındıran kartonpiyere denir. Fiyat’ı sade kartonpiyere göre yüksektir.
 

Sık Sorulan Sorular

1. Kartonpiyer Sararır mı?
Evinizde sigara, tütün vs. kullanımı oluyorsa kartonpiyer de tülleriniz gibi sararır. Ancak üzerine boya yapabilirsiniz. Böylelikle tıpkı yeni gibi bir görünüm elde edebilirsiniz.

2. Kartonpiyer Düşer mi?

Özellikle mutfağınızdaki kartonpiyere dikkat etmeniz gerekir. Buhar kartonpiyer ’in düşmesine neden olabilir. Düşüp düşmemesi en çok yapan firmaya bağlıdır. İşleminizi yapan firma köşe başı bir firmaysa ve doğru yapıştırmadı ise düşebilir. O yüzden hizmet aldığınız firmalara dikkat edin.

3. Kartonpiyer Çatlar mı?

Deprem veya evinizde bir tadilat olup duvarı sarsmadığı sürece çatlamaz.

4. Kartonpiyer Kırılırsa Gelip Yapabilir misiniz?

 Hizmette bir sorun oluştuğunda bizlere ulaşıp bildirirseniz tekrar gelip kartonpiyeri onarırız.